ساختار کسب و کار شما متناسب با سئو منحصر به شماست

خدمات سئو بهینه سازی سایت و سئو کردن وب سایت
در آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا ، ما به این اعتقاد داریم که راه بهتری هم برای ماندن در این بازار وجود دارد. یک روش ارزشمند با استراتژی تهاجمی است که مشتریان بالقوه در کسب و کار اینترنتی شما را تبدیل به مشتری بالفعل می‎کند. به این معنا که هر بار با جستجو در میان انبوهی از تبلیغات، شما در راس موتور جستجو قرارداشته باشید. تیم متخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا در این مورد وسواس به خصوصی دارد. ما در بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) که به اختصار سئو خوانده می‎شود تمرکز به خصوصی داریم. کار سئو در وب سایت کسب و کاریتان بسیار حساس است، چرا که هر روز با وجود تغییرات بسیار در محیط پیرامون کسب و کار شما جایگاه‎های بسیاری بوجود می آید. ما خود را موظف می‎دانیم تا از طریق تغییرات بوجود آمده، مطالعات را ادامه دهیم. به همین منظور ما ضرب المثلی داریم: ” کار سئو کردن از کار کردن است!! “

رتبه دهی به صفحات وب سایت یکی از پر دردسرترین مقوله هایی است که تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا هر روز با آن دست و پنجه نرم می کند. سئو سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از یک سناریو از پیش نوشته شده پیروی نمی‎کند. الگوریتم های موتورهای جستجو هر چند ماه یکبار در حال تغییر است که این یک دردسر بسیار بزرگ برای تیم تولید محتوا آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا است. اما با تکنیک هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا برای افزایش رتبه وب سایت شما در نظر می گیرد، می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد. یکی از این مواردی که تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا در خصوص سئو سایت شما بکار می برد، بروز نگه داشتن مطالب سایت و تولید محتوا یکتاست.

//mehdirousta.com/wp-content/uploads/2018/03/seo-mellisoft-آژانس-دیجیتال-مارکتینگ-مهدی-روستا.png

ساختار تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا 

چگونه سئو را در کسب و کار شما جای می‎دهیم!

این یک تکنیک ساده نیست! این یک کار و تلاش و کسب تجربه در چند دهه است. سئو کردن وب سایت امری مهم برای ماندن در بازار است. اخیرا یکی از مشتریان ما که کاری لوکس در دنیای تجارت الکترونیک انجام میدهد، یک سناریو را برای آن پایه ریزی کردیم. این سناریو شامل ساختار جهت گیری مطالب در خصوص کسب رتبه در گوگل بود. دریافت سطح رضایت مندی مشتریان این کسب و کار لوکس امری سخت بود چرا که کسب و کار کاملا سنتی در بازار فعلی، برای ماندن احتیاج به برندینگ هم دارد. تیم تحقیق و توسعه آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا با درنظر گرفتن کسب و کار شما، دست به طراحی جهت افزایش رتبه در گوگل، بینگ ، یاهو و … میزند. همچنین با نوشتن پلن های مختلف در بروز نگه داشتن آن تلاش مداوم خواهیم داشت.

محتوا برای سئو وب سایت باید در قالب سناریو باشد

نویسندگان زیادی برای تولید محتوای وب سایت کار و تلاش می کنند، اما طرز تفکر متفاوت هر کدام از آنهت از دنیای پیرامون و هم از کسب و کار شما دارند. بعضی وقت‎ها این دسته از افراد به این فکر می‎کنند که تولید محتوا باید تکرار کلمات کلیدی باشد. این روش در بروزرسانی چند وقت اخیر الگوریتم گوگل نوعی اسپم یا هرزنامه تلقی شده است. فقط تولید محتوا به تنهایی نمی تواند به افزایش رتبه و سئو سایت کمک کند. ما با مطالعاتی که در این زمینه داشتیم و نتیجه گیری هایی که در بیشتر پروژه هایمان داشتیم، به این اصل رسیدیم که “گوگل به یک سناریو نیاز دارد”. تولید محتوا هم می تواند بسیار پر هزینه باشد و هم سود آور. مهم آن است که آیا متن ها و المان های محتوایی، دارای سناریو و مخاطب پسند هستند؟

سئو یک شاخه از تجارت الکترونیک است!

ما در خیلی از شرکت‎ها و سازمان‎ها دیده‎ایم که برای افزایش بازدید وب سایت خود از آگهی “مدیر IT” جهت بهینه سازی وب سایتشان استفاده کرده‎اند. یک اشتباه بزرگی در حال اتفاق افتادن است! سئو کردن وب سایت یا بهینه سازی آن زیر شاخه رشته تجارت الکترونیک است و نه مدیر IT ! مدیر فناوری اطلاعات شخصی است که تیم را برای روندی فناورانه هدایت می‎کند و دارای درجه مدیریت است. شخصی که فعالیت در زمینه سئو انجام می‎دهد باید به تجارت الکترونیک تسلط کافی داشته باشد. چرا که محتوای تولید شده در کسب و کار شما، در یک سناریو که قبلا ذکر کردیم، در حیطه فعالیت کسب و کار شما بوده که اساسا در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت شماست. افرادی که پایه تجارت الکترونیک را دارند می دانند برای راه اندازی یک سایت، باید چه چالش هایی را پشت سر گذاشت.

 

تیم سئو باید خلاق و آموزش پذیر باشد

برای سئو کردن وب سایت باید یک فرد آموزش پذیر (برای شناخت بازار شما) و یک فرد خلاق (برای ساخت سناریو سئو خیز) در کنار هم همکاری کنند. پیدا کردن شخصی که هم خلاق و هم آموزش پذیر باشد بسیار سخت است. اما با فراهم کردن محیطی که این افراد در کنار هم اطلاعات را به اشتراک بگذراند بسیار مهم است. تیم ملی سافت با در نظر گرفتن کسب و کار پیرامون شما، پا در میان رقبا میگذارد به طوری که با بهینه کردن وب سایت شما، برندی موثر داشته باشید.

 

شناخت تفاوت بین شیر آب آشامیدنی و شیر لبنی

برای همین به این موضوع اسرار داریم که یک تیم می‎تواند از پس کار سئو وب سایت شما بر بیاید که تفاوت بین این دو را به موتورهای جستجو نشان دهد. کار تیم به این صورت است، در بازار هدف شما مطالعاتی انجام میگیرد که نتیجه این مطالعات، کشف جای خالی نام شما بین رقبای شماست. این گپ در سئو بسیار لذت بخش است. زیرا با قرار گرفتن در این گپ، نشان می دهد که موتورهای جستجو سناریو نوشته شده توسط تیم تولید محتوای ملی سافت را شناخته و آن را قبول کرده است. اما لازم می‎دانیم این را بیان کنیم که زمان زیادی برای اجرای این سناریو لازم است. تحقیق و بررسی ، جمع آوری اطلاعات از بازار هدف شما، شناخت رقیبان، دریافت نقاط ضعف، طراحی کسب و کار در دنیای تجارت الکترونیک، آموزش اولیه به تیم، نوشتن سناریو محتوا، تولید محتوا و بروزنگهداشتن آن. این فرایند یعنی استارت کار سئو!!

 

استراتژی باز برای جذب محصول جدید

این تمام راه نیست. سناریو باید طوری طراحی شود که وقتی شما یک محصول جدید به کسب و کار خود اضافه می‎کنید، قابلیت تطبیق با کل مجموعه سایت را داشته باشد. سئو کار همانند دکتر بیهوشی در اتاق عمل فعالیت میکند. همه ی علائم بیمار را با اینکه بیمار در شرایط خاص است از ضربان قلب، فشار خون، فعالیت مغز را کنترل میکند. این خواب بمانند وب‎سایت شما است. اگر یک عامل پیش‎بینی نشده به وب سایت شما اضافه شود و برای آن سناریویی باز طراحی نشده باشد، وب سایت شما همانند آن بیمار تحت بیهوشی به شوکی غیر قابل انتظار مواجه می‎شود که تمامی سیستم فرد را در بر می‎گیرد. به عنوان مثال: یک محصول با تکنیک غیر حرفه‎ای وارد سایت شما ‎شود که از منابع غیر حرفه‎ای (مانند پنالتی ها، اسپم ها، بلک لیست ها) سئو گرفته است. در الگوریتم گوگل این تکنیک بکار رفته یک اسپم شناخته می‎شود و کل مجموعه سایت شما را به رتبه منفی درجه می‎دهد. در نتیجه، فروش شما کم می‎شود و برای پوشاندن فروش کم، باید دست به تبلیغات با بودجه بالایی بزنید. این تبلیغات فقط یه مسکن است. هزینه تبلیغات حاشیه سود شما را کم می‎کند که در دراز مدت باعث از دست دادن منابع انسانی شما می‎شود. تمام این مشکلات زمانی اتفاق می افتد که شما پزشک مناسب بیهوشی در اختیار نداشته باشید!

مشتریان ما در مورد ما چه گفته اند


دانلود اپلیکیشن از مایکت