تجارت الکترونیک کسب و کار شما

آیا شما قصد شروع یک کسب و کار که در آن محصولات خود را آنلاین به فروش می گذارید فکر می کنم؟ اگر چنین است، پس شما به میلیون ها کارآفرین پیوستید که در تجارت تجارت الکترونیک نقش داشته اند.

در هسته اصلی، تجارت الکترونیک به خرید و فروش کالا و یا خدمات که از طریق کانال  الکترونیکی اینترنت صورت میگیرد گفته می شود. تجارت الکترونیک برای اولین بار در دهه 1960 توسط یک تبادل داده الکترونیکی (EDI) در شبکه های ارزش افزوده (VANs) معرفی شد. این رسانه با افزایش دسترسی به اینترنت و ظهور فروشندگان آنلاین محبوب در دهه 1990 و اوایل دهه 2000 افزایش یافت. آمازون در سال 1995 به عنوان یک تجارت در زمینه حمل و نقل کتاب در گاراژ Jeff Bezos کار کرد. EBay، که مصرف کنندگان را قادر می سازد تا به صورت آنلاین کالاهای خود را به فروش برساند، مزایده های آنلاین را در سال 1995 معرفی کرد و با بی بی سی Beanie Babies 1997 انفجار یافت.

مانند هر تکنولوژی دیگر دیجیتال، بازار خرید مبتنی بر مصرف کننده، تجارت الکترونیک طی سال ها تکامل یافته است. همانطور که دستگاه های تلفن همراه محبوب تر شده اند، تجارت موبایل به بازار خود تبدیل شده است. با افزایش چنین سایت هایی مانند فیس بوک و Pinterest، رسانه های اجتماعی به عنوان یک عامل مهم تجارت الکترونیکی تبدیل شده اند. از سال 2014، فیس بوک 85 درصد از فروش رسانه های اجتماعی را در پلت فرم تجارت الکترونیک Shopify در هر Paymill به فروش می رساند.

بازار تغییر می کند و فرصت های بزرگی برای کسب و کار برای بهبود ارتباط خود و گسترش بازار خود را در جهان آنلاین به چشم میخورد. محققان پیش بینی می کنند تجارت الکترونیک تا سال 2022 17 درصد از فروش خرده فروشی ایالات متحده را به خود اختصاص خواهد داد. طبق اعلام Digital Commerce 360، ایالات متحده 560 میلیارد دلار آنلاین را در سال 2019 صرف خواهد کرد. این رقم همچنان به صعود خواهد رسید زیرا استفاده از تلفن همراه و اینترنت هم در ایالات متحده و هم در آمریکا افزایش می یابد. در بازارهای در حال توسعه در سراسر جهان است.

بازاریابی دیجیتال - دیجیتال مارکتینگ


دانلود اپلیکیشن از مایکت