داشتن نرم افزار تلفن همراه برای وب سایت

بسیاری از شرکت‎ها یا بهتر بگویم وب سایت‎هایی که رقیب شما به حساب می‎آیند، دارای اپلیکیشن موبایل (اندروید و آیفون) می‎باشند. دلایل بسیار زیادی برای داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما وجود دارد که قابل سرمایه گذاری است. اگر وب‎سایت شما اپلیکیشن تلفن همراه ندارد، به این معنی است که از رقبای خود در این بازار عقب افتاده‎اید. ما در دوران دیجیتال هستیم و بهتر است این واقعیت را بپذیریم که بازار سنتی در حال کمرنگ شدن و پر رنگتر شدن بازار در دنیای دیجیتال است.

 

دیجیتال مارکتینگ

با ساخت اپلیکیشن موبایل که در ادامه برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد به این نتیجه می‎رسید که چه مشتریان خوبی را می توانید جذب کنید. اگر برای کسب و کار تجارت الکترونیک خود یک استراتژی خوب نوشته باشید، به این نتیجه رسیده اید که برای رسیدن به سطح قابل قبول فروش، تنها داشتن یک وب سایت کفایت نمی‎کند. نوشتن استراتژی مناسب برای کسب و کار و بازاریابی آنلاین بسیار مهم است.

داشتن یک نرم افزار تلفن همراه مناسب برای کسب و کار شما یک راه حل مناسب برای ارتقا امتیاز در بین رقبا خود است. با حضور در اینجا به این نتیجه رسیده اید که داشتن اپلیکیشن موبایل از چه رتبه ای برخوردار است و بازار از وب‎سایت به سمت موبایل اپلیکیشن در حال جایگزین شدن است. اگر تصمیم قطعی برای داشتن یک برنامه تلفن همراه دارید، باید مزایای خود را نسبت به رقبا بخوبی طراحی کنید و از آن آگاه باشید. با این کار در بین رقبا از امتیازات بهتری برخوردار خواهید شد. در نگاه اول شرکت‎های تولید کننده نرم افزار تلفن همراه برای کسب و کار شما، شاید یکی بنظر آیند، اما آیا این شرکت ها در طراحی بازار هدف، میزان بودجه، امنیت، سادگی، بارگزاری آسان و مخاطبان شما هم یک سطح دارند؟ قطعا اینطور نیست. ما به شما میگویم چرا داشتن نرم افزار تلفن همراه برای کسب و کار شما یک برگ برنده در بین رقبای شما محسوب می‎شود.

برنامه های موبایل راه عالی برای رسیدن به مشتریان بالقوه است. تیم متخصص طراحی و تولید برنامه های موبایل آژانس دیجیتال مارکتینگ مهدی روستا با در نظر گرفتن شرایط ذیل اقدام به طراحی اولیه نرم افزار کرده و آن را برای موبایل اندرویدی یا IOS برنامه سازی می کند.

ساخت و تولید برنامه نرم افزاری مختص به کسب و کار

افزایش رضایت مندی مشتریان

ارتقا سطح کیفی کسب و کار شما

به مشتریان شما ارزش می‎دهد

 

اگر میخواهید تمایل مشتریان را با کسب و کار خود برای ارتقای فروش افزایش دهید، باید از محدوده‎ی مشتریان فعلی خود پیشی بگیرید. شما با ایجاد یک نرم افزار برای تلفن همراه، حس وفاداری را در بین مشتریان بالا برده که این امر برای فروش بیشتر امری مهم است. این کار باعث می‎شود که مشتریان با محصولات شما در ارتباط باشند و حس تعامل بیشتری داشته باشند.

یکی از این راه‎ها که در برنامه استراتژی شما نوشته شده است، ارائه تخفیفات فصلی یا زمانی است. با این کار مشتری راغب می‎شود که کالایی را که برای یک ماه جلوتر قصد خرید داشته است را الان با تخفیف بخرد. شما با یک تخفیف در نرم افزار موبایل خود هم فروش بیشتری خواهید داشت و هم باشگاه مشتریان خود را فعال کرده‎اید.


دانلود اپلیکیشن از مایکت