دیجیتال برندینگ یا برند سازی در فضای مجازی

برند برندسازی دیجیتال برندینگ

به عنوان استراتژیست و طراح برند، استفاده از اصطلاح “علامت گذاری دیجیتال” یا برندسازی دیجیتال کنجکاو کننده است. آیا ما از اصطلاح “نام تجاری تلویزیونی” یا “نام تجاری رادیویی” برای نام بردن کالاها استفاده می کنیم؟

بازاریابی دیجیتال در دهه گذشته به عنوان یک تخصص شناخته شده که ریشه های آن در بازاریابی مستقیم است. افزایش تعداد دستگاه های ارتباط جمعی الکترونیک و استفاده از آنها به عنوان بازاریابان رایگان نام تجاری ما، روش بزرگی برای برقراری ارتباط مستقیم و تعاملی با مشتریان یا مشتریان هدف است. با توجه به این، جای تعجب نیست که پای عناوین تجاری به رسانه های دیجیتال و فن آوری برای توسعه مارک یا برند خود از طریق تعامل با مصرف کننده در دستگاه های دیجیتال باز شود.

تعریف نام تجاری دیجیتال یا برند سازی دیجیتال: “کانال های دیجیتال و کاری برای برقراری ارتباط موقعیت تجاری خود با هدف نهایی یعنی مشتریان، به عنوان بخشی از برنامه های ارتباطات تجاری یا برنامه های تعامل چند کاناله” مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین بیائید نام تجاری دیجیتال را تغییر نام دهیم و نقش آن را در زمینه استراتژی کسب و کار و برنامه ریزی نام تجاری بررسی کنیم.

//mehdirousta.com/wp-content/uploads/2018/03/branding-mehdi-rousta-مهدی-روستا.jpg

در سال 2016، ما شاهد بودیم که پنج کانال برای بازاریابی شامل ایمیل، شبکه های اجتماعی، نمایش آنلاین محتوا، تلفن همراه و جستجو رشد فزاینده ای داشتند. دلیل خوبی برای این وجود دارد: ایمیل به یک کانال بسیار دقیق و هدفمند تبدیل شده است و مهمتر از همه، یک منبع فوق العاده ای از اطلاعات است. یک استراتژی رسانه های اجتماعی فکرشده می تواند به شما در جمع آوری اطلاعات یا علاقه های خاص برای افزایش آگاهی و علاقه به رویداد خود کمک کنند. آگهی های نمایش و جستجو می توانند به شما در پیدا کردن افرادی که به دنبال شما هستند کمک کنند. بازاریابی برند دیجیتال یک ابزاری مفید است که می تواند به شما کمک کند که کاربرانی که قبلا سایت شما را بازدید کرده اند، با محصولات و خدمات شما آشنا کند.

 

اکنون شما متوجه شدید که چگونه ما با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کنیم، احتمالا می خواهید از کانال های دیجیتال استفاده کنید. مانند وب سایت و صفحات اجتماعی. شاید شما باید مطمئن شوید که سناریو رفتاری از فعالیتتان با تصویری که میخواهید ارائه دهید هماهنگ باشد. کوتاه نیایید، زیرا این از اهمیت بالایی برخوردار است. در دنیای امروز ما تقریبا تمام مشتریان و کاربران بالقوه وب سایت شما را بررسی می کنیم با این دید که شما به کسب و کارتان تمرکز داشته باشید و از نام تجاری خود برندی دیجیتالی و در گستره ملی و جهانی بسازید.


دانلود اپلیکیشن از مایکت